Druhá šance

5. července 2014 v 13:25 | MichelleMizumi |  Povídky - Mimo anime
Slíbené druhé drabble! Na stejný pár! xD Tedy, s těmi páry je to složitější, ale hlavní tam jsou teda zase Miura a Yusuke :3 Tentokrát je to tedy trošku mín veselé, ale co už xD Miluju je :3
Povídka se mi moc nepovedla, taky, co byste chtěli, od mého chorého mozku, když je venku hnusně, a všichni pořád něco chtějí. Navíc, jsem bezpokojec, a bydlím u bratra .-.""" Lol.
ZASE MI NEVYŠLO TĚCH BLBÝCH STO SLOV! AGRHHHH! Ale já se snažila ._____.
Dvakrát jsem dělala ten obrázek. DVAKRÁT! Poprvé se mi nezobrazoval, tak pracně stvořím png-čka, které použiju, na mobilu, a ono se to pak načte! Neee!
Příjemné čtení :) xD Kritika vítána, stejně jako komentáře celkově :3 Doufám, že najdu ještě nějaké příznivce tohoto páru .-."Pairing: Yamamoto Yusuke x Shohei Miura
Vedlejší páry: Yamamoto Yusuke x Matsushita Yuya, Takeru Sato x Shohei Miura
Žánr: Sad...? .____.


Nenechej se pohltit. Nesmíš. Nedej mu znát, jak moc tě to bolí, idiote.
"Jo, mám se dobře." Široce se na něj usměju, a prsty si nervózně prohrábnu vlasy. Nevěřím, že se tohle děje. Že tu stojí, naproti mě, ruku v ruce s Matsushitou, a přitom tu se mnou jakoby nic kecá o životě. To to nechápe? Jak moc to bolí? Že jsem to tak nemyslel, co jsem tehdy řekl, aby odešel? Nesmí být šťastný, ne beze mě. Hořce se ušklíbnu. Vytuší mé myšlenky, a povzdychne.
"Hele, Miu-chan," začne tiše, ale já se nakloním k jeho rtům, a políbím jej na ně. Jako tehdy. A ony jsou stejně pořád tak sladké. Vytřeští oči, stejně jako jeho milenec a pár přihlížejících, a odstrčí mě od sebe. Je tohle konec? Úplný? Prsty si přejede po ústech, a polkne. Nechci už nic slyšet. Nadechuje se, jako by na mě chtěl zařvat, a já se snad už automaticky přikrčím. Takhle to dopadnout nesmí. Musí to mít alespoň jednou šťastný konec, pro mě. Ale on mlčí. Nic neřekne, jen jeho oči naberou skelný lesk.
"Yu-chan, půjdeme domů, ano?" Šeptne k druhému muži a začnou se mi vzdalovat. Ztrácet se v tom obvyklém městském ruchu, mnou jinak obdivovaným.
"Miluju tě, ty kreténe!" Křiknu do dáli, a rukou praštím do omítky obchůdku, o jehož venkovní zeď se opřu. Teď jsem to teda totálně posral. Po tváři mi steče pár slz, ale to můj obličej schladí někým podávaná plechovka se sodovkou.
"Neslyšel jsi nikdy, že slzy škodí kráse?"
"Nech mě, Takeru." Vydechnu k
mladšímu herci, který ke mě dojde a kouknu na modré nebe bez mraků. I to se mi směje.
"A ty jsi moc krásný. Nezasloužíš si být smutný. Můžu... se pokusit ti zvednout náladu."
Strčí do mě se zaculením prstem. A já se v ten moment znova podívám do davu lidí.
"Proč ne." Odsouhlasím, a kývnu hlavou. Možná..Možná to je naivní myšlenka, ale..
Že by se mi právě dostalo druhé šance?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 8. července 2014 v 19:33 | Reagovat

No jo, hold je Yu-chan lepší :3 xP A Miura musel brečet teda hodně...není hezký xP Ale úplně jsem viděla, jak tam za ním ten Takeru dolezl s tou plechovkou, také typické filmové xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama