Dospět

20. července 2014 v 16:12 |  Povídky - Mimo anime

Pairing: Yamamoto Yusuke x Miura Shohei
Žánr: Krátké, bez hlubšího smyslu.Pamatuji si, jak jsme bývali mladší. Na tu dobu zhruba před pěti roky, kdy jsme se dali dohromady. Býval jsi příšerný rebel. Měl jsi vlasy výrazně blonďaté, skoro až žlutého odstínu, a byl hrozně drzý. Na všechny. Oblíkal jsi se do výrazně barevných věcí, které jsi nikdy nekombinoval s ničím jiným, než uplýma džínama, na nichž se tradičně houpalo pár masivních řetězů. Miloval jsem to na tobě. Tu tvou celkovou potrhlost, která však časem téměř vymizela. Pobavené narážky na mé časté vysvlékání na pódiech, dělání si ze mě srandu sypáním mi soli do kafe, a podobně. Přemýšlím, proč k tomu vůbec došlo. Proč ses začal takhle měnit.

"Pane bože, nechovej se jak děcko!"

Promítlo se mi hlavou. Věděl jsi, že jsem to co jsem před tou dobou řekl nemyslel vážně, že jo? Když jsem se nad tím zamyslel, tehdy to vlastně začlo. Ale už bylo pozdě něco říkat. Hádali jsme se, hodně. To jedno špatné období. Vyčítal jsem ti tvůj lhostejný a nezúčastněný tón a přístup ke všem těm událostem, kvůli kterým jsme se vlastně hádat začali, neměli na sebe čas. Práce. Ale to už je vedlejší. Teprve teď mi to do sebe začalo všechno zapadat.

"-Tokijské ulici došlo k přepadení. Nějaká stará paní. Co si ti lidi nedovolí dneska," Ozve se povzdech. Sedím u stolu, naproti hnědovlasému, oblečenému v pečlivě pozapínané košili, kterým ale nejsi ty. Drží v rukou noviny a hrnek s kávou, červený se srdíčkem. Vypadá jako ty, na chlup stejně, ale není. Minimálně pro mě už ne. Má nespokojeně nakrčené obočí, začten do dlouhého článku na hlavní straně tisku. I když ty jsi dlouhé texty nesnášel. Na nose má vysoko posazené brýle, i když tobě se tak protivilo je nosit. Má na sobě košili. A společenské kalhoty, stejně tak jako boty. Zapadá do obyčejného šedého průměru. I když by neměl. Protože já to nechci. Protiví se mi pohled na Miuru Shoheie jako obyčejného, ničím se nelišícího smrtelníka.

Omlouvám se, Miu-chan. Že jsem tě donutil takhle zbytečně dospět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama