Červen 2014

"Originalita"

25. června 2014 v 11:46 | MichelleMizumi
Okay, takže, poprvé jsem se rozhodla napsat něco k "tématu týdne". Originalita neroste na stromech. Je to vlastně hrozně zajímavé.
Každý je něčím zajímavý, jiný..."""Originální""". Ač většina..ehn, ehn, dívek i chlapců dnešní doby vypadají, jako by byli vytáhnuti z kopíráku, každý v sobě má něco jiného. Každému něco jiného nechutná, nebo naopak chutná, možná se liší i některými pohledy na věci, situace, co se kolem nich dějí.. To jsme ale u popisování originality samotné, jako samostatného pojmu. Zkusme se ale trochu víc zaměřit na celý název témata. Trošku mi to připomíná rčení "Učený z nebe nespadl", které kolem sebe v poslední době pořád slyším .-.
Svoji originalitu si musí každý sám vypěstovat. Nikdo se s ní nikdy nenarodil, a ani nenarodí. Co se týče mentality, ta se u každého člověka vlastně mění až do samého stáří. U vzhledu je to vlastně pořád to samé.
¨Někdy je ale až vtipné, jak se lidi snaží být až "přehnaně" originální. Stejně někdy potkají někoho se stejnou barvou vlasů, stejným trikem, stejným piercingem. Lze tedy dosáhnout originality úplné? Asi ne. To si logicky odvodí každý.
Kdybysme měli, každý jeden z nás "z fleku" plácnout něco kompletně originálního, stejně mu může někdo jiný argumentovat, že něco takového už je. Ale pořád to může být originální částečně, abych si neprotiřečila. Holt je to složitější.

No jo, moc jsem se nerozepsala, co? .-.


Fallin' everytime.

25. června 2014 v 11:26 | MichelleMizumi |  Diary

Ne, tenhle gif jsem si odpustit nemohla .-. xD Ted jenom, aby jel O_o

Ach...

18. června 2014 v 12:30 | Michelle Mizumi
Co dokáže taková pronuděná hodina informatiky, že ano. Takže zase, již potřetí, jsem se rozhodla blog obnovit. Nenamlouvám si, že dokážu být nějak více aktivní, tak toto prosím nečekejte. Ale jsem tu, oficiálně zpátky. Potřebuji prostě někam psát své povídky, a takzvaně se vypsat, když je mi nejhůř. A stavy kdy je mi "nejhůř" mám poslední dobou stále. Nevím proč, a ani to neovládnu.

Takže:
  • Měly by znovu začít přibývat články.
  • V jiném duchu než předtím. Myslím, že můj způsob myšlení protrpěl značnou změnou.
  • Budu měnit design.
  • Budu psát recenze.


A to je tak všechno. Sáá...Have a nice day x3

the gazette animated GIF

cat animated GIF