Recenze: Koisuru Boukun

27. září 2013 v 0:04 | MichelleMizumi |  Yaoi - anime

Koisuru boukun - recenzeAutor: Takanaga Hinako
Žánr: yaoi, komedie, drama
Rok vydání: 2004
Stav: Dokončeno- 8 volumů


Jistě znáte nějakého homofibního člověka... Prostě toho, co se vám, jako yaoistce může snad nejvíc příčit, je zarputile proti homosexuálům, zvlášt proti jejich snatkům a podobně. Právě takový je Tatsumi Souichi, jeden z hlavních hrdinů tohoto anime. Gaye nesnáší už jen asi z toho důvodu, že jeho bratr mezi ně sám patří a plánuje se se svým pžítelem vzít. No, a tak si Tatsumi prostě hledá nějaký boxovací pytel, do jehož parametrů mu přesně zapadá Morinaga Tetsuhiro, který s ním pracuje v laboratoři na univerzitě. To co ale Souichi neví, je to, že je do něj jeho 'kolega' již pět let zamilovaný, Morinaga se mu to však bojí říct.

Jednou se však stane, že to jednomu Tetsuhirově kamarádovi to začne vadit a zahraje si na dohazovačku. Věnuje Morinagovi flašku s drogou, kterou má použít na svého milovaného senpaie. Ten si ji vezme a prozatím si ji uschová, pro případ potřeby.
Pár dní poté má Tatsumi řekněme hodně špatnou náladu, tak ho Morinaga pozve k sobě domů, na menší párty. Souichi přijímá.

Jenže, všechen alkohol začne docházet, a tak senpai, již značně 'v náladě' svého společníka vyhodí s tím, at koupí nějaké další piva... Jelikož mu to však začíná dlouho trvat, Tatsumi se rozhodne prozkoumat jeho zásoby, kde najde již zmíněnou láhev s jedem. S myšlenkou toho, že je to nějaké víno, či co, její obsah vypije. Morinaga příjde přesně v ten okamžik kdy je lahev prázdná, a jelikož na Tatsumim neshledává nic divného, neřeší to. No, účinek drogy se však projeví o trochu později, když si bude chtít Tatsumi večer odskočit, ale nebude se moct hnout, a bude zničehonic vzrušený. Morinaga mu s jeho menším problémem však milerád pomůže...Mé hodnocení: Tohle anime se mi hrozně líbí :3 Takové správně yaoistické xD. Už mě nějak omrzely anime, kde si hlavní postavy řeknou, že se mají rádi a pak nic víc. Tohle mi příjde jako úžasná změna, vzhledem ke stereotypu, který ve většině jiných anime vládne. Doporučuju shlédnout. Nevím, dala bych tomu 9 z 10. Možná je to tím, že kvalitních yaoi anime moc není, nebo tím, že mě prostě zaujme skoro všechno... I don't know :D Nakonec vám přidám ještě nějaké pěkné AMV-čko a pár obrázků :))(You don't say, honey xD)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 28. září 2013 v 20:25 | Reagovat

Tak jo, tak jsem se podívala. :D Pak mi musíš dát odkaz na mangu.. :D A za mě osobně je to asi... 8/10.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama